Дизайн интерьера, декорирование, ремонт квартир, предметы интерьера, дизайн мебели – это основные темы, которые интересуют пользователей портала Дизайн Вместе. Все зарегистрированные пользователи могут бесплатно добавить статью и новость на тему дизайн интерьера. Также все пользователи могут добавлять информацию о себе, услугах и компании вместе с фотографиями в модерируемый каталог. Тематические статьи, рекомендации и советы публикуются в раздел про дизайн интерьера, а новости компаний, события, новые поступления и акции в раздел новости.

Дизайн Вместе

Дизайн интерьера и обустройство дома

 
 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Главная Советы по дизайну 23 помилки в дизайні інтер'єрів

23 помилки в дизайні інтер'єрів

(0 оценок, средняя: 0 из 5)
0

При оформленні своєї кімнати, безперечно, потрібно давати волю фантазії. Але все ж, варто дотримуватися деяких простих правил, щоб плоди цієї самої фантазії не виявилися гіркими або зморщеними.

Отже, представляємо двадцять три найпоширеніші помилки декорування інтер'єрів і двадцять три ради в їх виправленні:

 1. Штучні квіти. Живі рослини в ваш будинок приносять чистоту і свіжість, а штучні - пил.
 2. Велика кількість подушок. У той час, коли ви хочете прилягти на ліжко або присісти на диван, і постійно відсуваєте, розчищаючи собі місце, батарею подушок - це неправильно.
 3. Боязнь кольору. Було б непогано, помірно і вміло використовувати незвичайні кольори в будинку. Погодьтеся, що одноманітні кольору - біле або бежеве - це нецікаво до нудьги.
 4. Нехтування вікнами. Не потрібно залишати їх без уваги. При виборі штор, потрібно розглядати вікно як хорошу картину, яка потребує гідного обрамленні.
 5. Меблі в ряд. Немає таких правил, які зобов'язують виставляти всі меблі уздовж стіни. Деяку меблі цілком можна поставити і в центр.
 6. Непрактично оббивка на диванах. Дивани і стільці призначені для сидіння. А ще часами на них роняють їжу і проливають напої. У зв'язку з цим, і потрібно завжди вибирати такий диван, що б була можливість легко за ним доглядати.
 7. Високо весящие картини. Потрібно пам'ятати, що центр композиції повинен припадати на рівні очей.
 8. Неправильне освітлення. Неправильно або погано освітлена кімната матиме сірий і неохайний вигляд, навіть якщо в усьому іншому продумана кожна деталь.
 9. Зім'яті килими. Потім щоб килим не «ерзал», його краї потрібно притиснути ніжками меблів. Окремої уваги потрібно приділити коврику в туалетних кімнатах.
 10. Надлишок або строкатість аксесуарів. Колірна гамма повинна бути легко сприйнятлива для очей.
 11. Непідходяща меблі. Варто постаратися зробити так, щоб все в кімнаті предмети меблів відповідали своєму призначенню і підходили один до одного.
 12. Примхи. Незвичайні і дивні фантазії краще зосередити на аксесуарах, а до меблів підійти більш серйозно і практично.
 13. Все тільки в одному стилі. Не бійтеся експериментувати в змішуванні.
 14. Захаращення. Перед розстановкою речей, варто пройтися по будинку і переконатися, що вони не будуть створювати вам незручності. Якщо у вас немає можливості вільно переміщатися по будинку, варто щось поміняти в інтер'єрі.
 15. Незручні стільці у обіднього столу. Дайте, собі можливість насолодиться їжею!
 16. Зайва строгість. Будинок повинен бити пристосований для реального життя.
 17. Захаращеності. Якщо вам не подобається якась річ, варто її викинути. Не потрібно тримати в будинку те, що вам неприємно - навіть якщо це подарунки.
 18. Несиметрична меблі. Переконайтеся, що вам зручно на цих меблів сидіти і лежати.
 19. Старі речі. Так, іноді милі для душі предмети живуть в будинку десятиліттями, і це, звичайно, добре, але час від часу потрібно змінити віджиле своє тапчан або крісло.
 20. Невідповідності. Прикрашаючи будинок, намагайтеся, щоб інтер'єр відповідав вашому способу життя.
 21. Незамаскованими кабелі. Не потрібно перетворювати ваше житло, в серверний цех. Є багато різних способів заховати дроти.
 22. Зневага до передпокою. Чи не складують перед входом різний мотлох і стоптане взуття. Ваші двері і те, що знаходиться на вході, багато що говорить про вас гостям, які прийшли вперше.
 23. Надмірна кількість на стінах фотографій. Фотографії - це прекрасно, але на стіні пускай буде кілька найкрасивіших, а інші можна зібрати в альбом.

Тим не менш, помилок може бути ще більше ...

Комментарии (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии!
Обновлено ( 04.09.2014 17:58 )  

 

(Можно бесплатно добавлять новости, статьи, записи в каталог, комментарии и отзывы)

Статистика

Авторов : 4811
Присоединились за месяц : 0
Всего статей : 760
В каталоге : 701