Дизайн интерьера, декорирование, ремонт квартир, предметы интерьера, дизайн мебели – это основные темы, которые интересуют пользователей портала Дизайн Вместе. Все зарегистрированные пользователи могут бесплатно добавить статью и новость на тему дизайн интерьера. Также все пользователи могут добавлять информацию о себе, услугах и компании вместе с фотографиями в модерируемый каталог. Тематические статьи, рекомендации и советы публикуются в раздел про дизайн интерьера, а новости компаний, события, новые поступления и акции в раздел новости.

Дизайн Вместе

Дизайн интерьера и обустройство дома

 
  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Советы по дизайну Які шпалери будуть в моді 2015

Які шпалери будуть в моді 2015

(2 оценок, средняя: 5.00 из 5)
0

Настає новий 2015 рік, багато з нас планують ремонт чи якісь легкі зміни в дизайні власного інтер'єру. У цьому зв'язку виникає питання - яка мода нас чекає? Які шпалери будуть актуальними в прийдешньому 2015? Перш за все, пам'ятайте, що мода - швидко проходить, і малоймовірно, що ви плануєте міняти шпалери щорічно. Тому краще все-таки уникати якихось кричущих і авангардних рішень, якщо, звичайно, вони не є частиною вашого власного стилю.

Рослинний орнамент

Як ніколи, зараз модними і своєчасними будуть варіанти шпалер з рослинними і гілковими принтами (дивіться фото нижче). При цьому бажано вибирати малюнки об'ємні, рельєфні і не однотонні. Наприклад, світло-зелені шпалери з темно-зеленими рослинами, трохи випирають вперед. Або м'яка зеленувато-коричнева гама і квіти об'ємної текстури. Гладкі глянцеві шпалери залишилися в далекому минулому. Зараз мода диктує матовість і неоднорідність.

Міські, урбаністичні малюнки

Будь-який інтер'єр прикрасять світлі шпалери з коричневими або зеленими будівлями, автомобілями і мостами. В магазинах зараз можна зустріти дуже цікаві варіанти. Наприклад, історична тема: розвиток транспортних засобів від гужових возів до сучасних машин. Сюди ж відносяться зображення світових столиць. Якщо ви завжди мріяли прокидатися вранці серед хмарочосів Нью-Йорка або Паризьких мостів - зараз саме час втілити мрію в реальність. 2015 - це рік великих міст, якщо ця мода вас приваблює, слід підібрати відповідні шпалери і, можливо, прикрасити квартиру якимись аксесуарами: статуетки Ейфелевої вежі, статуї Свободи, старовинні фото пам'яток найбільших світових столиць допоможуть вам доповнити концепцію урбаністичного інтер'єру.

Портретна тематика

Причому, сюди відносяться як шпалерні малюнки з портретами знаменитостей, так і нейтральні шпалери, прикрашені ретро-постерами. Поселить в своєму будинку чорно-білих Мерилін Монро або Одрі Хедберн, і ви будете на піку моди в новому році. Ну а найцікавіший і сміливий крок - це замовлення фотошпалер із зображенням себе або своїх дітей. Нехай великий  портрет (кольоровий або чорно-білий) когось із членів родини прикрашає стіну у вітальні! Фото коханої людини - це найкраща рисочка в дизайні квартири. Ця мода з'явиться на початку наступного року і збережеться, ймовірно, на тривалий час.

Підіб'ємо підсумок

Що нам несе 2015 в плані моди? Це, насамперед, різноплановість. В одній кімнаті можуть бути шпалери в стилі тропічного лісу - використання коричневого, зеленого, всіляка рослинна тематика створять в приміщенні спокійну і приємну гаму (як на фото). Іншу кімнату можна виконати в холодних синіх тонах і в міській стилістиці - і знову-таки, мода проявиться в своїй кращій якості.

Зовсім необов'язково, щоб різні кімнати в будинку поєднувалися між собою. Навпаки, прийдешня тенденція - це несподіванка і разнохарактерність приміщень. Спробуйте проявити різні риси своєї особистості в спальні, вітальні і в коридорі. Або дозвольте характером кожного члена сім'ї висловитися в дизайні інтер'єру його кімнати. Що було і буде в моді в наш час - це самовираження, індивідуальність, не типовість. Нехай ваша квартира стане ще одним підтвердженням вашого смаку, вашої особистості, не схожою на інші.

Детальну інформацію ви знайдете на сайті http://arthome.com.ua

Комментарии (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии!
Обновлено ( 12.11.2014 22:52 )  

 

(Можно бесплатно добавлять новости, статьи, записи в каталог, комментарии и отзывы)

Статистика

Авторов : 4811
Присоединились за месяц : 0
Всего статей : 760
В каталоге : 701