Дизайн интерьера, декорирование, ремонт квартир, предметы интерьера, дизайн мебели – это основные темы, которые интересуют пользователей портала Дизайн Вместе. Все зарегистрированные пользователи могут бесплатно добавить статью и новость на тему дизайн интерьера. Также все пользователи могут добавлять информацию о себе, услугах и компании вместе с фотографиями в модерируемый каталог. Тематические статьи, рекомендации и советы публикуются в раздел про дизайн интерьера, а новости компаний, события, новые поступления и акции в раздел новости.

Дизайн Вместе

Дизайн интерьера и обустройство дома

 
  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная События Всеукраїнська архітектурна премія АрхіХіт

Всеукраїнська архітектурна премія АрхіХіт

(0 оценок, средняя: 0 из 5)
0

Шановні пані та панове!

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі на здобуття щорічної Національної премії АрхіХіт!

У своїй роботі архітектори користуються поняттям якості архітектурного середовища. Це поняття включає в себе багато аспектів - функціональність, зручність, економічність, безпеку, естетику. Наприкінці вересня 2014 на виставці «Будівництво та архітектура. Comfort House. Дерев'яний дім» був оголошений старт другого Конкурсу «Архіхіт», який присвячений підвищенню якості та рівня організації середовища проживання і проводиться з метою виявлення нових тенденцій у формуванні архітектурного середовища, представлення широкій публіці та потенційним замовникам нових перспективних напрямків у сучасному будівництві та привернення уваги інвесторів до новаторських ідей.

Організатором Всеукраїнського конкурсу «АрхіХіт» є компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» (організатор найбільших міжнародних виставок) та проводиться за підтримки керівництва компаній ТОВ «Ондулін Будівельні Матеріали», «KERAMA MARAZZI», «MAPEI», «Національної спілки архітекторів України», а також інформаційного партнера архітектурного журналу «А + С».

Завдання Конкурсу - виявлення тенденцій ревалоризації міського середовища, вибір кращих проектів та заохочення архітекторів, розвиваючих середовищний підхід у проектуванні. До уваги конкурсантів пропонується українське місто - Золочів, історичні квартали якого стануть об'єктом реконструкції з метою створення рекреаційно-туристичного центру. Конкурсні проекти-концепції можуть стати основою реальних пропозицій для інвесторів.

Для переможців Конкурсу будуть надані гранти на поїздки та професійне навчання до Італії, а також цінні призи від компаній-партнерів. Кращі проекти фіналістів будуть рекомендовані організаторами для подальшої реалізації, а також для пропаганди середовищного підходу в архітектурі.

Урочисте нагородження переможців відбудеться на Фіналі конкурсу на виставці InterBuildExpo у м. Києві з 25 по 28 березня 2015 року. У першому павільйоні виставки InterBuildExpo дизайнерам і архітекторам - учасникам конкурсу – буде відведений майданчик для презентації своїх проектів, спілкування з відвідувачами виставки, дружніх дискусій. Всі учасники будуть нагороджені дипломами, які, як і логотип конкурсу, можуть бути використані в промо-акціях.

До участі в Конкурсі запрошуються всі архітектори, дизайнери та архітектурно-дизайнерські бюро, які цікавляться просуванням своїх робіт і підвищенням впізнаваності власного бренду на загальнодержавному рівні. Зареєструватися до участі та отримати додаткову інформацію можна на сайті конкурсу: WWW.ARCHIHIT.COM

Організатор конкурсу:
Тел.: 
E-mail: 
+38(044) 461-93-46

Партнеры:

 Партнери Партнери Партнери Партнери Партнери

Комментарии (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии!
Обновлено ( 27.11.2014 16:14 )  

 

(Можно бесплатно добавлять новости, статьи, записи в каталог, комментарии и отзывы)

Статистика

Авторов : 4811
Присоединились за месяц : 0
Всего статей : 760
В каталоге : 701