Дизайн интерьера, декорирование, ремонт квартир, предметы интерьера, дизайн мебели – это основные темы, которые интересуют пользователей портала Дизайн Вместе. Все зарегистрированные пользователи могут бесплатно добавить статью и новость на тему дизайн интерьера. Также все пользователи могут добавлять информацию о себе, услугах и компании вместе с фотографиями в модерируемый каталог. Тематические статьи, рекомендации и советы публикуются в раздел про дизайн интерьера, а новости компаний, события, новые поступления и акции в раздел новости.

Дизайн Вместе

Дизайн интерьера и обустройство дома

 
  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Отделочные материалы Матеріали для плиткового облицювання Баумакол від компанії Бауміт

Матеріали для плиткового облицювання Баумакол від компанії Бауміт

(0 оценок, средняя: 0 из 5)
0

Компанія  Бауміт, визнаний у понад 30 країнах світу виробник будівельних матеріалів, представляє лінійку продукції для плиткового облицювання, що дозволяє виконувати повний цикл робіт: підготувати основу, усунути нерівності підлоги та стін, відремонтувати сколи та тріщини, влаштувати гідроізоляцію, приклеїти плитку, затерти міжплиткові шви та загерметизувати. Системи облицювання Баумакол однаково добре підходять як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. А завдяки незмінно високій якості та надійності продукції компанії Бауміт, всі матеріали з лінійки Баумакол є гарантією швидкого та зручного нанесення й тривалої експлуатації.

Зазвичай облицювальні матеріали чи то керамічна плитка, мармур, вироби з натурального чи штучного каменю коштують недешево, тому вкрай важливо застосовувати лише найкращі та провірені матеріали для їх укладки. Саме по собі використання високоякісних матеріалів, без дотримання вимог будівельних норм і правил при виконанні робіт, не гарантує очікуваного результату. Тому кожен раз при виконанні робіт необхідно ознайомитись та дотримуватись рекомендацій виробника щодо використання матеріалів для облицювання, особливо якщо вони використовуються вперше.

Ґрунтування та зміцнення основи

Якісне укладання плитки залежить насамперед від міцності основи, тому перед початком робіт необхідно провести обстеження і при необхідності, виконати комплекс робіт по усуненню дефектів. Основа повинна бути сухою, не промерзлою, очищеною від пилу, бруду, залишків мастил, старої фарби та здатною нести навантаження.

Перший етап – ґрунтування, зміцнення основи та вирівнювання поглинаючої здатності поверхні за допомогою ґрунтувальних сумішей Бауміт. Ґрунтування необхідно для того, щоб збільшити адгезію, укріпити основу, вирівняти поглинаючу здатність. Так, для мінеральних поглинаючих поверхонь, таких як бетон, газобетон, цементно-піщані та гіпсові штукатурки та стяжки, необхідно використовувати ґрунтувальну суміш БаумітҐрунд. Якщо ж необхідно підготувати непоглинаючу поверхню, наприклад, при укладанні методом «плитка на плитку», чи укладанні на штучний камінь або гладкий бетон, використовується ґрунтувальна суміш Баумакол СуперҐрунд. Дефекти у виді тріщин та сколів необхідно відновити ремонтною сумішшю Баумакол Прецізо. Основи, що пошкоджені мікроорганізмами, необхідно очистити механічним способом та обробити антигрибковим розчином Бауміт СанірЛьозунг.

Нівелювання та вирівнювання

Для нівелювання та вирівнювання горизонтальних поверхонь в житлових, громадських приміщеннях рекомендується використовувати самовирівнюючі суміші (так звані нівелір маси) з лінійки Бауміт Нівелло. В залежності від поставлених задач: часу виконання робіт, міцності підготовчого покриття або необхідної максимальної чи мінімальної товщини вирівнюючого шару, обирають одну з чотирьох сумішей Бауміт Нівелло: Нівелло Кватро, Нівелло Дуо, Нівелло 30 та Нівелло 10. Особливістю вищезгаданих нівелір  мас є відсутність напруження та тріщин при твердінні, однорідна гладка поверхня без повітряних пор, легкість та простота у роботі та швидке виконання подальших оздоблювальних робіт. Технологічне пересування можливе вже через 2-3 години, а подальше облицювання – через 24 години. Всі суміші можуть використовуватись по деформованих основах, наприклад, для влаштування підлог з підігрівом.

Влаштування гідроізоляції

При необхідності влаштування гідроізоляції допоможуть гідроізоляційні суміші Баумакол Пруф та Баумакол Протект. Еластичне однокомпонентне водонепроникне покриття Баумакол Пруф утворить безшовний гідроізоляційний шар у місцях дії безнапірної води у ванних кімнатах та саунах. Балкони, тераси та цокольні поверхи допоможе захистити еластична однокомпонентна водонепроникна суміш Баумакол Протект.

На особливу увагу заслуговує вибір клею, що залежить від трьох факторів: виду облицювального матеріалу (а саме водопоглинаючої здатності зворотного боку плитки), типу основи (деформовані та недеформовані) та навантаження на облицювальний шар (використання клейової суміші для підлог з підігрівом в домашніх умовах, торгових центрах чи в промислових умовах).

Клеї різного призначення

Тонкошарові клейові суміші для укладання плитки повинні відповідати певним виробничим вимогам. В європейських нормах EN 12001, EN 12002 та EN 12004 точно визначені дані вимоги: маркування C1 та C2 стосуються показників міцності на відрив: мінімальним вимогам до цементних сумішей для укладання плитки відповідає клас C1 з мінімальним значенням 0,5 Н/мм2. Клас C2 вимагає мінімального значення міцності 1 Н/мм2 і таким чином відповідає більш високому виробничому стандарту. Букви, наприклад, „T“, „E“ у маркуванні стосуються технологічних властивостей: „T“ або „тиксотропний“ означає низький рівень сповзання, „E“ означає „extended open time“ і вказує, що цементна суміш або дисперсійний клей з моменту відкриття довше залишаються придатними для нанесення. Еластичність затверділої тонкошарової цементної суміші позначається класом S: S1 вимагає деформацію вигину мін. від 2,5 мм.

Лінійка клейових сумішей Баумакол включає 7 видів клею різного призначення: Баумакол ФлексМармор, Баумакол ФлексТоп, Баумакол ФлексУні, Баумакол Б’янко, Баумакол Про, Баумакол Бейсік та Баумакол Медіо.

Еластичні клеї

Всі клеї розподіляються на дві групи: еластичні і базові. До еластичних клеїв відносяться клейові суміші з приставкою флекс (Flex) і відповідають групі С2. Сфера застосування еластичних клеїв дуже широка: від облицювання душових, ванних кімнат, терас, цокольних частин будівель до укладання плитки на підлоги з підігрівом або укладання плитки методом «плитка на плитку». Еластичні клеї Баумакол представлені наступними клейовими сумішами: Баумакол ФлексМармор, Баумакол ФлексТоп та Баумакол ФлексУні. Так, клей Баумакол ФлексМармор, виготовлений на основі білого цементу, рекомендується використовувати для облицювання матеріалами зі світлих порід з низьким водопоглинанням, наприклад мармуром, мозаїкою та скломозаїкою. Особливість цих облицювальних матеріалів полягає в тому, що при влаштуванні їх на клеї зі звичайного сірого цементу з часом вони можуть значно потемнішати та втратити первозданний вигляд. Клейові суміші Баумакол ФлексМармор та Баумакол ФлексТоп відносяться до високотехнологічних матеріалів, які мають максимально широку сферу застосування, в тому числі вони можуть використовуватись для облицювання камінів та влаштування підлог з електричним підігрівом. Еластична клейова суміш Баумакол ФлексУні – це універсальний еластичний клей з широким спектром застосування та оптимальним поєднанням ціна-якість.

Базові клеї

До базових клеїв (група С1) відносяться клейові суміші призначені для приклеювання плитки розміром до 400х400мм на недеформовану основу. Компанія Бауміт пропонує 4 види клею для різних вимог: Баумакол Б’янко, Баумакол Про, Баумакол Бейсік та Баумакол Медіо. Клей Баумакол Б’янко – це біла тиксотропна суміш для укладки мозаїки та скломозаїки на недеформовані основи. Клей Баумакол Про – тиксотропна суміш з широким спектром застосування для недеформованих основ, наприклад для облицювання матеріалами з низьким водопоглинанням (керамогранітом, клінкерною плиткою та іншими видами натурального та  штучного каменю). Баумакол Про розроблена спеціально для професійного використання і поєднує в собі високі технічні властивості матеріалу і покращені властивості для роботи (високу пластичність, стійкість до сповзання, подовжений час корегування плитки, тощо). Для вирівнювання горизонтальних основ з одночасним приклеюванням облицювального матеріалу рекомендується використовувати клей Баумакол Медіо. Товщина шару клейового розчину може досягати 20мм. Клейова суміш Баумакол Бейсік допоможе якісно, легко укласти керамічну плитку на стіни та підлогу. Баумакол Бейсік – базова клейова суміш, виготовлена за австрійськими рецептурами та відповідає високим європейським нормам. Всі клеї Баумакол відповідають європейським екологічним стандартам.

Затирання міжплиткових швів

Останній штрих і водночас один з найвідповідальніших етапів плиткового облицювання – затирання міжплиткових швів. Еластична суміш для затирання швів Баумакол ПреміумФуге не тільки захистить плитку від впливу вологи, грибків, плісняви та ультрафіолету, але й надає можливість домогтися різноманітних стереоефектів та виступає важливим елементом дизайну. За допомогою Бумакол ПреміумФуге заповнюються шви від 2 до 7 мм на стінах та підлозі. Вона - еластична, водостійка, має протигрибкові та брудовідштовхуючі властивості. Доступна у 24 кольорах.

Комментарии (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии!
Обновлено ( 17.07.2012 23:05 )  

 

(Можно бесплатно добавлять новости, статьи, записи в каталог, комментарии и отзывы)

Статистика

Авторов : 4811
Присоединились за месяц : 0
Всего статей : 760
В каталоге : 701