Дизайн интерьера, декорирование, ремонт квартир, предметы интерьера, дизайн мебели – это основные темы, которые интересуют пользователей портала Дизайн Вместе. Все зарегистрированные пользователи могут бесплатно добавить статью и новость на тему дизайн интерьера. Также все пользователи могут добавлять информацию о себе, услугах и компании вместе с фотографиями в модерируемый каталог. Тематические статьи, рекомендации и советы публикуются в раздел про дизайн интерьера, а новости компаний, события, новые поступления и акции в раздел новости.

Дизайн Вместе

Дизайн интерьера и обустройство дома

 
  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Мебель Як вибрати колір м'яких меблів

Як вибрати колір м'яких меблів

(2 оценок, средняя: 5.00 из 5)
0

Колір - один з основних параметрів. Саме тому вибору відтінку дивана слід приділяти особливу увагу.

Дивани білі і чорні

Монохромні чорні і білі меблі універсальні, вона прекрасно поєднується з різними відтінками. Дивани білі найкраще виглядають на тлі будь-яких природно-чистих кольорів. Наприклад, крісло зеленого або синього відтінку буде особливо оригінально виглядати поряд з таким диваном. Якщо прийнято рішення купити кутовий диван білого кольору, то можна візуально розширити простір приміщення, внести в нього атмосферу свіжості і легкості. Однак досягти такого ефекту вдасться тільки в тому випадку, якщо загальна композиція буде складена грамотно.

Колористика - наука про квіти - трактує поєднання білого і чорного тону як ідеальний варіант. Чорний диван буде доречний у білої стіни. Якщо поруч з ним поставити крісла або пуфики білого кольору, таке рішення буде повністю відповідати існуючим законам колірної гармонії. Бірюзові, малинові предмети інтер'єру та диван чорного кольору також складуть оригінальну і ефектну композицію.

Дивани в нейтральному кольорі

Меблі нейтральних відтінків користується незмінно високою популярністю. Рядові споживачі та професійні дизайнери цінують універсальність подібних колірних рішень. Існують нескладні правила, якими слід керуватися, вибираючи диван нейтрального відтінку.

Жовто-бежеві дивани добре поєднуються з інтер'єрними деталями пурпурного, коричневого і кремового кольору. Також вони відмінно виглядають в єдиній композиції з синіми, зеленими або чорними, білими відтінками.

Зеленувато-бежеві вироби не рекомендується купувати для приміщень, де стіни мають насичені, яскраві кольори. В такому випадку дивани можуть виглядати брудними. Винятком є чистий зелений колір. Зеленувато-бежевий відтінок доречний в композиції з приглушеними колірними рішеннями: золотистим, пурпуровим, а також червоним і сіро-зеленим.

Коричневий диван оптимальний для установки в кімнатах, де переважають бежеві та кремові відтінки. Коричневий колір ефектно поєднується зі стилістикою сафарі. Він дуже практичний і тому ідеально підходить для дому, де є маленькі діти або домашні тварини.

Дивани яскравих відтінків

Завжди свіжо і оригінально виглядають дивани яскравого кольору. Як правило, такими роблять дитячі дивани, але це не аксіома. Яскраві кольорові акценти можуть бути доречні практично в будь-якому приміщенні, головне - гармонійність і помірність.

Червоний диван - досить ризикований варіант для створення візуального акценту. Якщо поводитися з таким відтінком необережно і нехтувати колірними закономірностями, кімната може виявитися занадто строкатою і навіть позбавленою смаку. Червоні тони добре поєднуються з різними варіантами жовтого і золотого, з пурпуровими і синіми квітами.

Помаранчевий диван незмінно стає головною яскравою деталлю в інтер'єрі. Найкраще такий колір поєднується з кремовими і коричневими відтінками. Проте і з синім, пурпуровим або зеленим предметом інтер'єру цей диван буде виглядати гармонійно.

На тлі відтінків бузкового кольору ідеально виглядає зелений диван. Він також добре виглядає в комбінації з рожевим і помаранчевим, підходить для створення композиції з жовтими, синіми і коричневими предметами інтер'єру.

Фіолетовий диван рекомендується купувати для доповнення таких розкішних тонів, як бордовий і золотий.

Блакитний або синій диван робить атмосферу в приміщенні більш спокійною і навіть трішки холодною, тому він найбільше підходить для строгих і лаконічних інтер'єрів. Щоб створити гармонійну обстановку, можна поєднувати диван такого відтінку з яскравими колірними рішеннями.

Детальнішу інформацію ви найдете на сайті http://arthome.com.ua

Комментарии (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии!
Обновлено ( 24.11.2014 14:12 )  

 

(Можно бесплатно добавлять новости, статьи, записи в каталог, комментарии и отзывы)

Статистика

Авторов : 4811
Присоединились за месяц : 0
Всего статей : 760
В каталоге : 701