Дизайн интерьера, декорирование, ремонт квартир, предметы интерьера, дизайн мебели – это основные темы, которые интересуют пользователей портала Дизайн Вместе. Все зарегистрированные пользователи могут бесплатно добавить статью и новость на тему дизайн интерьера. Также все пользователи могут добавлять информацию о себе, услугах и компании вместе с фотографиями в модерируемый каталог. Тематические статьи, рекомендации и советы публикуются в раздел про дизайн интерьера, а новости компаний, события, новые поступления и акции в раздел новости.

Дизайн Вместе

Дизайн интерьера и обустройство дома

 
  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Новые поступления Полістироловий пластик на клейовій основі NEBOARD

Полістироловий пластик на клейовій основі NEBOARD

(1 оценка, средняя: 5.00 из 5)
0

Полістероловій пластик NeboardПолістироловий пластик на клейовій основі Стенд компанії „Неборд Україна”, оздоблений декоративними турецькими пластиками, за три дні відвідало майже 4 тисячі зацікавлених осіб. Ефект від нового матеріалу був настільки вражаючим, що, мабуть, жоден відвідувач меблевої виставки не залишився байдужим. Однак, ефектність – не єдина і не головна перевага декоративних пластиків виробництва турецької компанії „Neboard”.

Компанія „Neboard” протягом тривалого часу працює з виробниками Європи, Америки, Азії, постачаючи їм декоративний полістироловий пластик. Фірма „Неборд Україна” – ексклюзивний представник виробника в Україні – розпочала свою діяльність відносно недавно – близько трьох років тому. Як розповідає генеральний директор Кемаль Сулейманов, на нашому ринку представлені поки що лише дві торгові марки полістиролового декоративного пластику, однією з яких і є ТМ „Neboard”. При цьому попит на таку продукцію доволі високий, однак лише серед тих, хто із матеріалом знайомий, адже, як каже п. Сулейманов, велика кількість споживачів – меблевики, будівельники, дизайнери інтер’єру просто ще не знають про цей матеріал і його можливості. Тому з початку заснування фірма „Неборд Україна” взяла курс на активну популяризацію новинки.

Доречно буде згадати, що крім пластику фірма пропонує також стельові плити, MDF-фасади, телевізори-дзеркала та фасади з імітацією шкіри. А матеріал, про який йтиметься у цій статті, – це полістироловий пластик у вигляді листів із клейовою основою. Товщина пластику – від 1 до 2 мм. „Цей матеріал надзвичайно практичний і до того ж безпечний, – каже Кемаль Сулейманов. – Він виготовлений із полістиролу, який практично нешкідливий для здоров'я. Згадайте, як багато у кожного з нас в оселі речей, виготовлених із ПВХ, який значно шкідливіший для здоров'я, ніж полістирол”. Окрім екологічності, пластик ще й еластичний – його можна вигинати на будь-які радіуси. На думку п. Сулейманова, еластичність пластику із полістиролу – це величезна перевага, адже нині мало хто виготовляє стандартні монолітні поверхні для меблів, значно цікавіші варіанти із різноманітними вставками, аплікаціями. Продукт від „Neboard” дуже добре надається до вирізання деталей різних форм, на відміну, наприклад, від паперово-шаруватих пластиків, з яких це робити, по-перше, значно важче, а, по-друге, велика кількість відходів робить таке виробництво неекономічним.

Нині компанія пропонує клієнтам пластик у вигляді листів розміром 1000x2800 мм. Ціна стартує від 830 гривень за лист, залежно від кольору і структури. „Ми налагодили роботу так, що спроможні вчасно постачати практично будь-який дизайн пластику, – каже Кемаль Сулейманов. – Наша мета – забезпечити наявність не менше 60-70% структур пластиків із усього асортименту на нашому складі. Лише така наповнена складська програма дасть змогу ефективно співпрацювати з клієнтами”. Ґрунтуємо, клеїмо, знімаємо захисну плівку. Працюючи із полістироловим пластиком не потрібно жодного додаткового обладнання чи спеціальних навиків. Ріжуть його звичайним ножем і наклеюють на будь-яку знежирену поверхню. Для оформлення інтер’єрів, наклеювання пластику на стіни необхідно використовувати стикувальні профілі, щоб надійно заізолювати місце дотику пластику і поверхні від потрапляння води.

У виробництві меблів пластик, здебільшого, використовують поелементно як фасадний матеріал. Для горизонтальних поверхонь пластик використовувати не рекомендують – до сильних навантажень він не стійкий. Однак, немає правила без винятків. Новинка в асортименті виробника – ультраглянцевий пластик. „Його так  і називають – пластик, що не дряпається, – каже п. Сулейманов. – Це той самий полістироловий пластик із додатковим захисним шаром. Він не лише дуже елегантно й стильно виглядає, а й має високі показники стійкості до навантажень. Зауважу, що пластик дуже стійкий до ударів, чого позбавлені, наприклад, глянцеві фарбовані фасади, які у випадку пошкодження треба цілком змінювати”. Цей різновид витримує температуру до 60о, зовсім не пошкоджується від вологи. Легко змивати навіть сліди від фарби, єдина умова – вода не повинна потрапити до клейової основи. Невдовзі новинка з’явиться і на нашому ринку. Як стверджує п. Сулейманов, партнери із інших країн вже провели випробування ультраглянцевого пластику, які засвідчили його придатність до використання для робочих поверхонь. 

Фірма надає загальні інструкції щодо транспортування і зберігання пластику, а також догляду за покритими ним поверхнями. Для зручності транспортування пластики згортають у рулон, однак зберігати їх слід розгорнутими на площині. Поверхня, на яку наклеюють пластик, має бути сухою, гладкою, очищеною від пороху, бруду, жиру, воску й силікону. Виробник запевняє, що пластик можна клеїти на будь-яку поверхню, головне, аби вона не була вбираючою. Без побоювань можна наклеювати пластик на скло, дзеркало, метал, ламіновану ДСП, попередньо очистивши їх спиртовмісною речовиною. Пористі матеріали слід спочатку обов’язково проґрунтувати, аби з часом поверхня не увібрала клей і пластик не почав відставати.

Згадаємо й про те, що деякі позиції пластику не мають клеєвої основи, її треба наносити додатково. В цьому випадку заборонено застосовувати клей із вмістом розчинників, оскільки він може пошкодити матеріал. Коефіцієнт адгезії поверхні повинен бути не меншим 38 Dyn. Подальше розрізування, свердління, розпилювання, висікання матеріалу повинні здійснюватися з лицьового боку. До речі, на пластики „Neboard” можна наносити друк, а також здійснювати лазерне гравірування. Ідеальна температура повітря під час наклеювання – від +15 до +30оС. Оброблюваний матеріал повинен пройти акліматизацію до кімнатної температури, щоб запобігти утворенню конденсату на його поверхні. Щоб уникнути утворення повітряних пухирців, рекомендують використовувати гумовий валик середньої твердості для наклеювання шпалер. Плівку, що захищає клейовий шар, необхідно видаляти поступово, в міру приклеювання, кожен раз щільно притискаючи лист до обклеюваної поверхні. Слід пам’ятати, що матеріал підлягає поверхневому розширенню: при підвищенні температури на 10оС розширюється приблизно на 0,7 мм на кожен погонний метр. Тому важливо витримати між листами міжшовний простір шириною приблизно 0,5 мм. При високій чи часто змінній температурі навколишнього середовища ширину міжшовного простору треба збільшити. Доки триває обробка пластику, він захищений плівкою, знімати яку слід лише після закінчення остаточних робіт. Догляд за поверхнею, покритою пластиком, зовсім нескладний – можна використовувати звичайний побутовий засіб для догляду за пластмасою чи засіб для миття вікон. Засоби для чищення не слід розпилювати на поверхню матеріалу, а економно нанести на ганчірку. Слабке забруднення можна видалити чистою ганчіркою без використання абразивних засобів.  

Красиво і функціонально

Поверхні із пластику не рекомендують використовувати у місцях прямого потрапляння сонячних променів і при температурі понад 60оС. Натомість, можна їх використати для виготовлення меблів для ванної кімнати, при цьому добре заізолювавши стики профілями. Матеріал належить до класу займистих, тому його не можна використовувати біля джерел відкритого вогню. Найуспішніше пластик застосовують у будівництві та меблярстві. Торік найбільше пластику спожила будівельна галузь. Пластиком не лише оздоблювали стіни, а й обклеювали перегородки, зокрема офісні.

Нині будівництво майже зупинилося, натомість більші обсяги пластику купують виробники меблів, зокрема корпусних. Холодні кольори – сталь, алюміній і геометричні візерунки використовують здебільшого для ідей стилю хай-тек чи модерн. Є декілька позицій для класичних інтер’єрів, наприклад, деревоподібний пластик. До речі, з пластику можна виготовити і декоративні елементи, приміром, рамочки – таким чином поєднавши інтер’єр в одне ціле.

Як зазначає Кемаль Сулейманов, популярність того чи іншого кольору і структури залежать часто від країни, куди постачають пластики. Наприклад, червоний пластик добре продається у Греції, натомість набагато гірше в Америці. В Україні мода змінюється за його словами, дуже часто. Наприклад, цілий місяць був дуже популярним пластик з імітацією крокодилової шкіри – його брати великими партіями. Наступного місяця вже був пік замовлень на пластик із тоншою структурою „під шкіру” – спочатку темно-, потім світло-коричневих кольорів. А загалом компанія пропонує повну палітру кольорів та структур.

Пан Сулейманов каже, що перспективи у пластику надзвичайно широкі, однак для того, щоб цей сучасний матеріал використовували активніше треба якнайбільше його демонструвати. Найкраще на власні очі побачити, що таке декоративний полістироловий пластик, переконаний він. Компанія навіть організувала акцію для кінцевих споживачів в одному із торгових центрів Києва, де продемонструвала вироби, виготовлені із застосуванням своїх матеріалів. Декоративний пластик – це недешевий матеріал, а в сучасних складних умовах клієнти іноді змушені обирати ціну, а не якість. Чи не планувала фірма впровадити декілька економ-позицій у свій асортимент, аби заохотити клієнтів? Пан Сулейманов вважає, що перехід до економ-пропозицій невигідний ні для виробника, ні для споживача, адже подібна економія – це відмова від якості, а фірма „Неборд Україна” декларує, що виграє не цінами, а новинками.

Комментарии (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии!
Обновлено ( 18.03.2010 22:58 )  

 

(Можно бесплатно добавлять новости, статьи, записи в каталог, комментарии и отзывы)

Статистика

Авторов : 4811
Присоединились за месяц : 0
Всего статей : 760
В каталоге : 701